Zobacz co w trawie piszczy?

Pomoc Ukrainie!

Kochani!
💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Wszyscy niestety wiemy, jak obecnie wygląda sytuacja na Ukrainie. Pomoc Ukrainie jest potrzebna – na wielu płaszczyznach. Wiemy, że macie ogromne serducha. 💙 Działamy! 

Zbiórka – co jest potrzebne?

Pomoc potrzebna jest tutaj, ale również tam, na miejscu. Jest duży problem z dostarczaniem pomocy w głąb Ukrainy i ciągle zmieniają się wytyczne, co nie dziwi nic w obecnej sytuacji. Pytacie o konkrety, czyli co jest potrzebne. Organizujemy zbiórkę Najistotniejsze są:
– gazy jałowe metrowe i pół metrowe, kompresy jałowe różnych rozmiarów,
– środki odkażające typu Octenisept, Asept,
– bandaże zwykłe i elastyczne – plastry flizelinowe i zwykłe (tych bez opatrunków znacznie więcej)
– plastry żelowe w różnych rozmiarach typu granuflex, aquażel i inne
– koce termiczne
– konserwy, kasza ryż, makarony.

To wszystko można przynosić do naszej Fundacji codziennie od godz. 8.00 do godz. 12.00 i po południu od godz. 15.00 do 19.00. Gromadzimy w Fundacji Eduarte rzeczy, które chcemy przekazać Ojcu Wadimowi Dorosh, ale nie musimy się ograniczać tylko do tego.

https://www.facebook.com/fundacjaeduarte

W godzinach od 12.00 do 15.00 wszystkie potrzebne rzeczy można zostawiać w Gabinecie Stomatologicznym dr Andrzeja Twardzika Stomatologia Andrzej Twardzik przy ul. Korfantego 32 C w Radlinie. Skupiamy się na organizowaniu tego, co pojedzie w głąb Ukrainy i musi to być dostarczone do organizacji, które wiedzą jak to zrobić, żeby było skutecznie i w miarę bezpiecznie 🙏.

Całość koordynuje Ania Jurasińska – świecka misjonarka, pracująca kilka lat temu na Ukrainie. Telefon do Ani: 798 759 863

Mamy transport na Ukrainę!

Najważniejsze: jest transport, który zawiezie nasze dary bezpośrednio na Ukrainę ❤ Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się szybciej dotrzeć z pomocą. Pusty, ukraiński tir wraca do domu. Miejsce docelowe to Dąbrowica – niedaleko białoruskiej granicy, ale trasa przebiegać będzie następująco: Radlin-Lwów-Sarny-Dąbrowica (przynajmniej taki jest plan).

Musimy działać szybko, żeby pod koniec tygodnia dało się go załadować. Nie może być tak, że tir pojedzie niezapakowany po sam dach❗

Organizatorzy transportu również zbierają potrzebne rzeczy: https://www.facebook.com/adrian.gr.184/posts/810570430337326

Telefon: 662 071 850 – King Pellet.

Potrzebne są m. in: środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, dezynfekcyjne, leki na przeziębienie np. spray do nosa, opaski uciskowe, gaziki, bandaże, plastry, materace, karimaty, kołdry, śpiwory, pościel, poduszki, powerbanki, krótkofalówki, kołnierze ortopedyczne, namioty wojskowe, pomadki ochronne i wiele innych.

Miejsce zbiórki Radlin ul. Rymera okok nr 119 ( parking były kebab Flaps)


Prosimy 🙏🙏🙏 was zatem o szybki odzew, bo kolejna okazja dotarcia w głąb Ukrainy może się nie powtórzyć.
Przypominamy miejsca zbiórki:
– Fundacja Eduarte – Radlin, Rogozina 44 (8.00-12.00 i 15.00-19.00),
– Stomatologia Andrzej Twardzik, Radlin, Korfantego 32C (12.00 -15.00),
– Radlin, ul. Rymera 119 ( parking były kebab Flaps)


Udostępniajcie proszę, gdzie się da!

Wiemy, że działacie już na wielu różnych polach, żeby pomóc tym, którzy już do nas docierają. Jest to cudowne💙💛 i dodające otuchy💙💛.

Zobacz inne posty

Skip to content