OPINIE

Dziękujemy za Wasze opinie

Dziękujemy wszystkim naszym kursantom za ciepłe słowa, którymi obdarowują nas pisząc opinie na temat naszych usług.

Cieszy nas fakt, że kursy Akademii Eduarte wzbudzają tak dużo pozytywnych emocji. To dla nas prawdziwa inspiracja i motywacja do rozwoju i dalszej pracy.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii. Więcej możesz zobaczyć na Facebooku. Zapraszmy do odwiedzenia naszego Fanpage’a.

Lekcje angielskiego bardzo dużo dają mojej córce. Nigdy nie miała problemów w szkole i zawsze jest „do przodu” względem koleżanek i kolegów z klasy.

W Akademii Eduarte radzi sobie bardzo dobrze, co widać na zagranicznych wyjazdach, a na tym mi zależało. Bardzo chętnie chodzi na zajęcia i grupa jest fajna.

Uważam, że w Akademii Eduarte są bardzo życzliwi i otwarci nauczyciele, którzy mają indywidualne podejście do dziecka. Istnieje możliwość umówienia się na dodatkowe zajęcia, np, jeśli dziecko opuści zajęcia – wszystko jest do nadrobienia.

Samo miejsce jest przyjazne, wesołe, a poziom nauczania wysoki.

Jeśli miałabym wybrać jeszcze raz to wybrałabym Akademię Eduarte ze względu na kadrę, atmosferę, duże skupienie na dzieciach i pomoc w ich wychowaniu. 

Pani Agnieszka – córka uczy się w Akademii Eduarte.

Posyłąjąc swoje dzieci do Akademii Eduarte wiedziałam, że oddaję je w dobre ręce.

Lubią tutaj przychodzić i zgrali się  z grupą.

Najstarsza córka na egzaminach ósmoklasisty poradziła sobie bardzo dobrze i gdyby nie ten kurs to nie wiem co by było. Istnieje również możliwość zajęć z native speakerem, dzięki którym córka polubiła język angielski jeszcze bardziej.

W Eduarte są małe grupy oraz dodatkowo nieodpłatne zajęcia np. przygotowanie do sprawdzianów szkolnych.

Nieocenioną wartością jest ndywidulane podejście do ucznia – jeśli pojawia się jakikolwiek problem to razem z lektorem rozmawiamy o tym, jakie znaleźć rozwiazanie.

Myślę, że warto posłać dzieci do Akademii Eduarte, czego dowodem jest moja najstarsza córka, która uczy się w Akademii już 12 lat. Lubi tu przychodzić i chce tutaj być.

Pani Ewa – troje dzieci uczy się w Akademii Eduarte.

Lubię tutaj przychodzić, bo tutaj panuje miła atmosfera. Uczymy się angielskiego przez zabawę. Gramy w różne gry, bardzo łatwo się tutaj uczy. Jeśli ktoś ma smutny dzień to pani zawsze stara się pocieszyć. Na tym polega ta miłą atmosfera. Przychodzę tutaj, bo chcę się nauczyć angielskiego, bo bardzo jest potrzebny w różnych krajach.

Lubię się uczyć angielskiego, fajnie się mówi po angielsku. Każde słowo po angielsku bardzo mi się podoba, bo jest nowe. Lubię się uczyć nowych rzeczy.

Miłosz, lat 6 – kursant w Akademii Eduarte.

Dlaczego Eduarte? Bo tutaj zebrała się grupa ludzi, do których mamy z żoną zaufanie. Od samego początku udowadniają, że Akademia Eduarte jest dobrą marką, co tylko potwierdza nasz wybór.

Z roku na rok, z wiekiem dzieci widzimy, że to był dobry wybór. Weryfikacja wiedzy w szkole, testy i oceny również to potwierdzają.

Poziom nauki  w Akademii Eduarte jest wysoki, chłopcy ciagle mają podwyższaną poprzeczkę.

Zajęcia są dla nich częścią ich życia. Grupa rówieśnicza wraz z  panią lektor tworzą jakby team, który jest na siebie bardzo wrażliwy – co owocuje. Małe grupy wpływaną na większą interakcję ucznia z nauczycielem. Nauczycieli cechuje profesjonalne i merytoryczne podejście do uczniów.

Pan Jakub – troje dzieci uczy się w Akademii Eduarte.

Skip to content