O NAS

Witaj w świecie Akademii Eduarte !

Akademia Eduarte to część Fundacji Eduarte, która prowadzi działania edukacyjne z zakresu nauki języków obcych, rytmiki, matematyki, robotyki oraz zajęć fitness. Swoją działalnością odpowiadamy na potrzeby lokalnej społeczności, dlatego nasza oferta nie stanowi zamkniętego katalogu i stale ją poszerzamy o nowe elementy. Nie chcemy być anonimowi, tworzymy relacje i społeczność ludzi, którzy są dla siebie ważni.

Dodajemy ludziom skrzydeł!

Celem naszych zajęć jest, aby uczestnicy zajęć nabyli potrzebne umiejętności, które pozwolą im rozwijać swoje talenty, pasje i zainteresowania.

Naszym obszarem działania są miasta i gminy Radlin, Niedobczyce, Wodzisław Śląski, Pszów, Rydułtowy i Zawada.

Działamy na rynku lokalnym od 15 lat. Akademia Eduarte obsługuje od 250 d0 300 kursantów rocznie.

Jak pracujemy?

Zajęcia językowe w Akademii Eduarte prowadzone są przez doświadczonych lektorów i nauczycieli, dla których nauczanie jest pasją. Ponad 20-letnie doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pozwala nam dopasować metody i techniki nauczania do poszczególnych grup tak, aby efekty naszej pracy były jak najbardziej korzystne dla osób biorących udział w zajęciach. Prowadzimy również zajęcia w formie hybrydowej. Kursanci mają możliwość uczestnictwa w zajęciach face to face lub online.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych dopasowanych do grupy, 2 razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 minut.

Nasza kadra

Nasi nauczyciele i lektorzy stale doskonalą swoje umiejętności, biorąc udział w kursach i warsztatach metodycznych. Dzielimy się swoją wiedzą wspólnie rozwiązując problemy, poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych kursantów. Obecnie nasz zespół liczy 14 osób – pasjonatów uczenia.

Skip to content